Divriği Kültür Derneği

Kültürel Sosyal Platformunuz

Güncel Haber
DKD Haberler
DİVRİĞİ CEMEVİ VE KÜLTÜR MERKEZİ PROJESİ HAYATA GEÇİYOR PDF Yazdır E-posta
Yazar arslan erdoğan   
Cuma, 11 Mayıs 2012

Image

.

Divriği'de yapılacak olan "Divriği Cemevi ve Kültür Merkezi" projesi kapsamında Divriği Belediye Başkanı Sn. Hakan GÖK derneğimize gelerek tüm köy dernek başkan ve yöneticilerinin çağrıldığı bir toplantıda proje kapsamında açıklamalarda bulundu.

.

Divriği Cemevi ve Kültür Merkezinin önemli bir proje ve bir ihtiyaç olduğu, bu projenin hayata geçmesinde herkesin katkı sunması (bir tuğla koyması) gerektiği (işveren veyahut bir kaç kişinin desteği ile yapılabileceği ancak bu durumun doğru olmayacağı herkesin katkı sunmasının sahiplenmek ve halka inmek adına doğru olacağı tüm konuşmacılar tarafından dile getirildi.

.

Önümüzdeki günlerde bu amaçla bir komisyon oluşturulacağı, köy derneklerinin kendi içinde toplayacağı meblağları ad listesi ve miktar belirtilerek bu amaçla oluşturulan hesaba gönderileceği, nihayetinde katkı yapan kişilerin ad ve soyadlarının miktarlar belirtilerek (şaibelere sebebiyet verilmemesi bakımından) Divriği Belediyesinin sitesinde yer alacağı hususlarına karar verildi.

.

Başta Belediye Başkanımız olmak üzere katılan, katılımda bulunan projeye destek veren ve verecek olan tüm dostlara teşekkür ederiz.

.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Son Güncelleme ( Cuma, 11 Mayıs 2012 )
 
< Önceki   Sonraki >